• Čistič Finish Line Grunge Brush Starter Kit

Finish Line Grunge Brush Starter Kit - sada kartáč Grunge Brush + EcoTech 120 ml + Teflon Plus DRY 60ml

Finish Line Teflon Plus DRY (3)

Teflon Plus™ je univerzální mazivo do terénu i na silnici. Hodí se spíše do suchých podmínek. Obsahuje lehké syntetické oleje s mikroskopickými částicemi Teflon™ od firmy DuPont™. Díky nízké viskozitě snadno proniká i do špatně přístupných míst, kde zasychá a vytváří kluzký film. Teflon Plus™ skvěle odolává tlaku a smytí, a přitom na sebe nelepí nečistoty. Je vhodný i pro čepy přehazovaček a do bowdenů.

 

Finish Line Grunge Brush (2)

Kartáč na čištění kola, řetězu.

 

Finish Line Ecotech čistič (1)

S výrobkem Ecotech-2 přenesli chemičtí pracovníci firmy Finish Line bio-čištění do nové vyšší dimenze. Eco-Tech 2 je zcela netoxický, vyrobený výhradně z bio-odmašťovacími látkami včetně speciálního rozpouštědla ze sojového extraktu! Uživatelsky přátelský odmašťovač téměř bez výparů, je šetrný k plastovým a gumovým povrchům. Je bezpečný a zároveň velmi účinný! EcoTech-2 je čistící prostředek pro rozsáhlé znečištění, poradí si s nečistotami, mastnotou, šmírem a zatvrdlým blátem s úžasnou rychlostí a snadností.

Návod: naneste na místo určení, nechte odstát - EcoTech rozloží nečistoty, dle potřeby drhněte, zbývající nečistoty smyjte vodou.

Čistič Finish Line Grunge Brush Starter Kit

  • Výrobce: Finish Line
  • Kód výrobku: G70002901
  • Dostupnost: Na skladě
  • 529 Kč

  • Cena bez DPH: 437 Kč