Bikesport

BG Fit - profesionální nastavení posedu

BG FIT je vědecky ověřená technologie, jejímž cílem je zvýšit sílu, pohodlí a výkon a snížit pravděpodobnost úrazu. Věnuje se všem aspektům týkajícím se pozice cyklisty při jízdě a všem faktorům ovlivňujícím pohodlí a výkonnost. Může být použita pro nastavení kol jakékoliv obchodní značky nebo při navrhování rámů na míru. Doplňky Body Geometry (sedla, obuv, rukavice, oblečení apod.) vycházejí ze stejné technologie.

Pomáhá cyklistům, aby dosáhli výkonnostní úrovně, která se při jízdě na vysoce výkonných kolech očekává. Všichni cyklisté ocení osobní přístup technologie BG FIT a získají v technikovi provádějícím nastavení BG FIT "konzultanta", což usnadňuje další zvyšování úrovně ježdění jak závodníkům, tak i rekreačním jezdcům. Toto lze využít pří zakázkových stavbách kol, odstranění bolestivých problémů a nebo při stanovení optimálního posedu pro maximalizaci výkonu.

Na rozdíl od jiných technologií se BG FIT nepokouší všechny umístit do "ideální" pozice založené na průměru. BG FIT pomáhá cyklistům zlepšit rychlost a výkonnost; větší síla není na úkor menšího pohodlí.

Možná tyto tři slova nejlépe vystihují BG prvky zakomponovaných do celé kolekce Specialized. Jsou to: pohodlí, výkon a zdraví. Měření probíhá následujícím způsobem.

Oficiální video na www.specialized.com

sstork