Datatag - identifikační sada

Kód produktu: DTTGIS
Skladová dostupnost: Na skladě
Cena: 949,- CZK
Cena bez daně: 784,- CZK
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat ke srovnání

Datatag UV PRO je „neviditelný“ systém nejen pro kola a nabízí víceprvkovou identifikaci, která výrazně znepříjemňuje život profesionálním zlodějům. Tento systém lze velmi jednoduše aplikovat a obsahuje viditelné i ukryté identifikátory včetně nejmodernějšího UV nátěru, který označí Vaše kolo nebo komponenty a dává mu unikátní identifikaci.

K tomu navíc Datatag úzce spolupracuje se státní i městskou policií v jednotlivých zemích, kterou vybavuje čtecími zařízeními, poskytuje jim nepřetržitý přístup k registru a pravidelná školení. Majitelé kol označených systémem Datatag mohou také využít slev na pojištění od vybraných pojišťoven.

Datatag UV neviditelný PRO systém pro jízdní kola včetně mikroteček

Datatag UV neviditelný PRO systém určený pro jízdní kola je vhodný pro všechny typy rámů*. Tento produkt je podporovaný policií v rámci prevence kriminality. V ČR je podpora přímo z MVČR. Systém chrání rámy kol, vidlice a ostatní součásti vašeho jízdního kola. Mikrotečky se používají ke značení všech komponentů a příslušenství kola. Systém obsahuje uvedené nejmodernější technologie:

Stealth UV Etching

Neviditelný UV nátěr

Systém obsahuje 4 neviditelné UV nátěry pro trvalé označení vašeho rámu, vidlicí, kol a tvoří tak hlavní část identifikace a ochrany proti krádeži.

 

Výstražný štítek odolný proti neoprávněné manipulaci

Speciálně vyvinuté štítky obsahují unikátní identifikační číslo pro dané kolo a QR kód. Štítky varují potencionální zloděje, že kolo je chráněno a nelze je odstranit bez jejich poškození.

 

Mikrotečky®

Špičkový identifikační systém mikroteček je vyroben pro snadné použití. Mikrotečky jsou aplikovány na různé povrchy, takže je prakticky nemožné, aby je pachatelé našli a všechny odstranili.
Mikrotečky lze použít pro značení celého kola včetně komponentů a příslušenství.

Registraci po aplikaci můžete provést zde.

Cena nezahrnuje aplikaci tohoto značení.

*vyjma rámu z holého kovu, který není lakován (zde použijte RFID Datatag systém pro kola – na vyžádání u výhradního dovozce)

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku:eshop Bikesport Ústí nad Labem © 2017